۱۳۹۷/۰۸/۰۱
دیدار با فرماندار به مناسبت هفته تربیت بدنی:

رئیس اداره ورزش و جوانان ممسنی به همراه کارکنان با فرماندار دیدار کردند

ایوبی هیئت های ورزشی را بازوان توانمند اداره ورزش و جوانان عنوان نمود و اظهار داشت : اگر هیئت های ورزشی بر مدار و اجرای قانون حرکت کنند قابلیت های بالایی برای شناسایی ورزشکاران نخبه در رشته های مختلف ورزشی و معرفی آنها در سطوح مختلف داخلی و بین الملی خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ,کشاورز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به همراه کارکنان این اداره با دکتر ایوبی فرماندار بمناسبت هفته تربیت بدنی دیدار و گفت وگو کردند.
 در این دیدارفرماندار ممسنی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی  ، پیرامون وضعیت ورزش شهرستان بحث و گفتگو نمودند و افزود: اهمیت ورزش و توجه به امور جوانان و بانوان باید در راس کار دولت و مسئولین ارشد شهرستان قرار گیرد.
ایوبی هیئت های ورزشی را بازوان توانمند اداره ورزش و جوانان عنوان نمود و اظهار داشت : اگر هیئت های ورزشی بر مدار و اجرای قانون حرکت کنند قابلیت های بالایی برای شناسایی ورزشکاران نخبه  در رشته های مختلف ورزشی و معرفی آنها در سطوح مختلف داخلی و بین الملی خواهند داشت.
در پایان ایوبی فرماندار و رئیس کار گروه ورزش وجوانان با تقدیر و تشکر از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان , کارکنان و روسای هیاتهای ورزشی شهرستان و پذیرش کمبودها بر تلاش برای تکمیل فضاهای ورزشی نیمه تمام و توسعه ورزش شهرستان تاکید نمودند.
گفتنی است در این دیدار رئیس شورای ورزش شهرستان پیرامون وضعیت شغلی پرسنل، اعتبارات و وضعیت پروژه های عمرانی ورزشی شهرستان، روند کار و سیستم اداری مسائلی را مطرح نمودند


منبع : نظری مدیر روابط عمومی فرمانداری

کد خبر : 69353
تعداد بازدیدها : ۱۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است