۱۳۹۷/۱۱/۰۱
فرماندار ممسنی:

بدهی کشاورزان خسارت دیده سال زراعی ۹۶و۹۷ امهال و بخشوده می شود

وی با اشاره به مشکلات آسیب دیدگان به بخش کشاورزی از حوادث قهری در سال زراعی ۹۶و۹۷ افزود: باغبانان , جنگل داران , زراعت داران , پروررش طیور , دام طیور , آبزیان , مرتعداران مشمول بند ماده فوق و از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی, دکتر ایوبی فرماندار از تشکیل کارگروه مدیریت بحران استان با محوریت بدهی و خسارات کشاورزان خبر داد و گفت : اعتبار ابلاغی از محل بند خ ماده 33 قانون بودجه سال 1397 برای شهرستان ممسنی مبلغ 76,486میلیون ریال می باشد.
وی با اشاره به مشکلات آسیب دیدگان به بخش کشاورزی از حوادث قهری در سال زراعی 96و97 افزود: باغبانان , جنگل داران , زراعت داران , پروررش طیور , دام طیور , آبزیان , مرتعداران مشمول بند ماده فوق و از مزایای آن بهره مند خواهند شد.
فرماندار ممسنی تاکید کرد : مشمولین جهت معرفی به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه و از شرایط فوق الذکر مطلع تا جهت برخورداری از مزایای مذکور به بانک های عامل ( کشاورزی و ملی) معرفی شوند.
رئیس کارگروه آب و کشاورزی شهرستان ممسنی اظهار داشت : سقف واجدین شرایط مرحله اول این طرح مبلغ 80 میلیون ریال می باشد که در مراحل بعدی تسهیلات 120و 160 میلیون ریال را نیز شامل خواهد شد.
ایوبی افزود : آخرین فرصت استفاده از تسهیلات مذکور بهمن ماه سال جاری می باشد که ضرورت دارد کشاورزان جهت بهره مندی از آن سریعا اقدام نمایند


منبع : نظری مدیر روابط فرمانداری شهرستان ممسنی

کد خبر : 70728
تعداد بازدیدها : ۹۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است